메뉴 건너뛰기

XEDITION

Board

About آزمون یوس

MelodyO057591382427 2023.12.06 02:22 조회 수 : 1

مرا به خاطر بسپار ثبت نام در سایت برنامه کلاسهای آنلاین

در مورد سایر دانشگاه های مطرح در دنیا و اطلاع از نمره قابل قبول دانشگاه ها، نیاز است به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ببینید رشته ای که قصد تحصیل در ترکیه را دارید چه امتیازی می خواهد.

اقامت ترکیه با تولد فرزند خوابگاه های خصوصی ترکیه اتاق عمل در ترکیه دانشگاه سینوپ اقامت ترکیه با ازدواج

تحصیل پرستاری در ترکیه از سایر رشته‌های تحصیلی آزمون یوس می‌باشد.

اما در صورتیکه این عزیزان به هر دلیلی نتوانند در کلاسهای هفتگی شرکت کنند ، تنها راه اینه که پکیج ویژه و کتابهای یوس دیتا بهمراه دی وی دی های یوس را دریافت کرده و با شرکت در دوره های آنلاین یوس و یا کلاسهای خصوصی و جمع بندی یوس، به قبولی در این امتحان با نمره بالا نایل شوند.

باسلام، تخمین پوئن یوس بطور ثابت امکانپذیر نیست اما بطور حدودی بین ۸۸ تا ۹۵ نسبت به تعداد درخواست و کنتنژان (سهمیه) رشته مورد نظر قابل تغییر است.

با کسب نمره قبولی لازم می‌توانید در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های معتبر ترکیه تحصیل کنید.

میخواستم بدون برای آزمون سال آینده شما دوره آموزشی آنلاین برگزار میکنید یانه؟

پس از اینکه نمره‌ی کافی را در آزمون یوس بدست آوردید، می‌توانید برای پذیرش در دانشگاه‌های ترکیه در رشته روانپزشکی و روانشناسی اقدام کنید.

من برای تحصیل در دانشگاه معمار سینان ترکیه به نمره حداقل ۶۵۰ نیاز دارم که خیلی کار من رو اسون میکنه انگلیسی رو دارم تموم میکنم به زودی ایلتس

بله - آزمون های سراسری هر دو هفته یکبار روزهای جمعه برگزار می شوند.

از این رو جواب های شما باید در پاسخنامه موجود باشد و محتاطانه انتخاب کنید. هر جواب اضافی در پاسخنامه نامعتبر است.

و طبیعتا برخی موسسات معلوم الحال در هنگام کسب نکردن رتبه قبولی داوطلب در آزمون یوس، فورا به متقاضی پیشنهاد خرید صندلی آزاد (پذیرش بدون آزمون) با هزینه های بالا از برخی دانشگاه های مورد تایید و یا غیر مورد تایید وزارت بهداشت و‌علوم میکنند!

هزینه ثبت نام در کلاس های آمادگی برای آزمون یوس در مجموعه موسسات زنگنه، نسبت به خدماتی که برای ارائه در نظر گرفته شده است بسیار مقرون به صرفه می باشد و همچنین این مجموعه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط را نیز در نظر گرفته است.
위로