메뉴 건너뛰기

XEDITION

Board

VDS Server - VDS Sunucu - Bulut DC

TorstenMcClinton7 2022.08.14 05:50 조회 수 : 0

VDS Server.
Bulut mimarisinin üstün özellikleri ve size özel dedike kaynaklarla sunucunuzu yönetin !
XEON Cpu Dell EMC Storage DDR4 ECC Ram 7/24 Ücretsiz Destek.
Lütfen işletim sistemi seçiniz !
SSD Disk Altyapısı.
SATA/SAS disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan SSD veya NVMe M.2 SSD Disk altyapısı sayesinde ultra ve kaliteli performanslı sunuculara kavuşun.
Kişiselleştirilebilir Sistem.
Sanal sunucunuzu istediğiniz gibi yapılandırabilir. Tekrar tekrar format atıp dilediğini işletim sistemini kurabilirsiniz. Talebiniz üzerine destek bileti oluşturarak tarafımızca kurulumunu da yapabiliriz.
Online Yönetilebilir Yapı.
Sanal sunucunuzun kontrolünü Bulut DC Müşteri Panelinizin içerisinden tam kontrol mekanizması ile yönetebilir ve değiştirebilirsiniz Bulut DC Veri Merkezi Hizmetlerida Kontrol Sizde !
VDS Kiralama Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri.
VMware ESXi altyapısı ile güçlendirilmiş bulut sunucu hizmetinin faydaları ve öne çıkan özellikleri.
SSD Disk.
SATA/SAS disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan SSD veya NVMe M.2 SSD Disk altyapısı sayesinde ultra ve kaliteli performanslı sunuculara kavuşun.
Gerçek Dedike Kaynaklar.
VDS sunucular, gerçek kaynakların sanallaştırılması ile oluşturulur. Sahip olduğunuz kaynaklar sadece size özel olup, VDS sunucunuzdan yüksek performans alabilirsiniz.
Ücretsiz Taşıma.
Uyumlu sanallaştırma teknolojileri arasında ücretsiz olarak bulutdc.com'un teknik ekibinin taşımasını talep edebilirsiniz.
Ücretsiz Kurulum.
VDS sunucunuz, talep ettiğiniz konfigürasyon ve ayarlar ile birlikte teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur. Tarafınıza iletilen bilgiler ile yönetim yapabilirsiniz.
Ücretsiz Yedek DNS Altyapısı.
Talep etmeniz durumunda, VDS sunucunuzu Bulut DC DNS sunucumuza ekleyebilir ve DNS anonslarını yedekleyerek, kesintisiz yayın yapılmasını sağlayabilirsiniz.
7/24 Teknik Destek.
VDS sunucunuz ile ilgili yaşadığınız bir problem olursa, firmamızın 7/24 aktif olan destek departmanından yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz.
SIKÇA SORULAN SORULAR Sanal sunucu paketlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları yanıtladık.
Genellikle sunucu ve sanal sunucular Unmanaged servis olarak verilmektedir fakat biz tam destek veriyoruz!
Tabi ki, Kiraladığınız sunucunun konfigurasyonunu dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek değiştirebilirsiniz.

If you are you looking for more information on dedicated amazon server review our web-site.
위로